Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsem se poprvé udělala online

Byl pátek pozdě odpoledne a já jsem s připravenou večeří čekala na svého dlouholetého přítele, až se vrátí z práce a společně si budeme moct užít víkend. Po dalším náročném týdnu v práci jsem se docela těšila. Ten večer jsme plánovali po delší době zajít do kina, ale všechno mělo být nakonec jinak...

Přítel dorazil a při večeři mi jen tak sdělil, že ještě ten večer odjíždí s partou kamarádů lyžovat do Rakouska, jako náhradník za kamaráda, který náhle nemůže. Byla jsem na něj strašně moc naštvaná a ztropila scénu, protože předchozí týden se odehrálo něco podobného, to zase musel zapíjet kamarádovo narozené dítě. Holt po pěti letech už není náš vztah žádná romantika. Zavřela jsem se do pokoje a čekala až vypadne.

Pobalil se a do hodiny byl pryč... Já druhý víkend po sobě otrávená sama doma. Šla jsem si pro notebook a začala vymýšlet co s večerem. Cestou jsem na stole narazila na jeho peněženku a na okmažik zapřemýšlela, že mu zavolám, ať se pro ni vrátí, ale vztek mi to nakonec nedovolil. "Dobře mu tak, ať si to sám vyžere!", zapudila jsem své dobrodiné myšlenky.

Web s erotikouOtevřela jsem notebook, že mrknu kdo je online a po webce se svěřím kámoškám, ale mezitím mě v prohlížeči stačila zaujmout otevřená záložka s nadpisem Videochaty.cz. Zvědavost mi nedala, klikla jsem na ni a nevěřila vlastním očím... "To snad ne, to hovado si chodí honit "moje" péro za těmato štětkama?!?!", vřelo to ve mně a nasranost s žárlivostí se ve mně stupňovaly! Popadla jsem telefon a rozhodnutá ho definitivně poslat do prdele jsem vytáčela jeho číslo... Telefon začal vyzvánět... (naštěstí) ve vedlejším pokoji! Ten můj idiot si kromě dokladů nevzal ani telefon... Paráda!

Ještě chvíli jsem to všechno rozdejchávala a bezmocně zírala skrz obrazovku s Videochatma. Po další chvilce, když ze mně vztek začal pomalu vyprchávat, jsem si ze zvědavosti stránky začala proklikávat. Všude desítky, stovky polonahých, mladších i starších děvek... "A co nějakej pěknej borec?", napadlo mě a v menu jsem zkusila přepnout holky na kluky, povedlo se! Rázem byla stránka plná polonahých nadržených kluků čekajících v pokoji před svou webkamerou. Jak jsem si je postupně prohlížela, v podbříšku jsem začínala cítit mrazení a bradavky mi stále víc tlačily do podprsenky. Při sledování jednoho sexy blonďáka atletické postavy jak si přes boxerky mnul svůj napůl ztopořený prut jsem se už neudržela a zamířila rukou do kalhotek. V dírce jsem si smočila prsty a kroužením jsem si honila klitoris, tak jak to mám nejraději... Po minutě bylo hotovo, lehký miniorgasmík dvěma prsty! Udělaná jsem ležela na pohovce, ale už teď jsem věděla, že mi to ten večer stačit nebude...

Předchozí zážitek moje choutky moc neuspokojil, naopak, představa kolik nadržených sexy chlapů mám teď nadosah, mě rychle rozrajcovala ještě víc. Svlékla jsem se donaha a udělala si pohodlí na pohovce. Jednou rukou jsem si střídavě hladila kozy a svou promáčenou kundičku, druhou rukou si vybírala dalšího virtuálního milence. Tentokrát to vyhrál mladej namakanej černoch, což byl vždycky můj tajnej sexuální sen. Na live chatu byl pod přezdívkou YagoMalcom. Seděl nahej na posteli, na sobě měl jen bílej ručník pod kterým si lehkým honěním udržoval svoje zjevně impozantní péro v pohotovosti. Ta představa mě strašně vzrušovala a začali jsme spolu flirtovat. Potom jsem ho poprosila, aby mi ho ukázal, on že se musíme přepnout do privátní show a tak jsem to udělala... Až později mi mělo dojít, že soukromá show je za peníze a že si s Yagem užívám za přítelovo předplatné :-) Nepokrytě jsem se ukájela nad jeho dokonalým tělem, když mi v privátní show do detailu předváděl každý sval svého těla... Ve chvíli, kdy jsem přes celou obrazovku měla jen jeho salutujícího ebenového čuráka, jsem taky zatoužila po něčem větším než byly moje 2 prsty...

Žádného robertka nemám a tak mě napadla jen zbylá půlka salátové okurky od večeře v lednici. Nasadila jsem na ni kondom, vrátila se k chatu, Yagovi se pochlubila svou náhražkou jeho péra a domluvili jsme se, že si společně vyhoníme. Lehla jsem si na pohovku, abych viděla na monitor, roztáhla nohy a svou prosáklou mrdulačnou pochvu konečně ucpala šidítkem... Velká ledově studená okurka a dosud nepoznané vzrušení z živýho chlapa na obrazovce mě okamžitě dostaly do extáze, která se s každým pohybem ještě víc umocňovala... Yago klečel na posteli a pomalu si honil svůj monstrózní žilnatej pyj, když v tom se mi s ním ztratilo spojení. Na chatu se objevilo okno s upozorněním, že došel kredit a zda-li si ho přeju dokoupit. Ani na chilku jsem nezaváhlala a najisto zamířila pro  přítelovu peněženku, která zůstala na stole. Dokoupila jsem kredit za 100 euro a vrátila se zpět na chat do místnosti k Yagovi. Společně jsme si to dělali ještě přibližně 10 minut, když Yago začal sténat a z čuráku mu začly stříkat proudy bílého semene, které mu ulpívaly na ruce. V tu chvíli jsem se i já přestala bránit orgasmu a reflexivně přitiskla kolena k sobě... Následující 3 minuty jsem si užívala ve vlnách orgasmu, které se šířily celým mým tělem z epicentra v podbříšku... Toto byl nejkrásnější orgasmus v mém životě!

wantedsugar.jpgPřítel se v pořádku vrátil v neděli večer. Jako spokojená partnerka jsem ho čekala s okurkovým salátem k večeři a kuřbou jako dezertem. A na Videochaty si tak jednou do měsíce dál chodím užívat, tentokrát už však se svoji kreditkou :)

 

Náhledy fotografií ze složky sex online přes webku

 

 


Poslední fotografie


Reklama

livechat

ŽIVÉ holky online:Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 69821
Měsíc: 3350
Den: 106